Po raz pierwszy…..

Witaj na blogu dla Profesjonalistów w Wielkiej Brytanii, którzy aktywnie działają lub też zamierzają otworzyć swoją własną działalność tutaj w UK.

Stowarzyszenie Polskich Profesjonalistów Kosmetologii, Fryzjerstwa & Nail Artu w UK (SPPKFiNAwUK) działa na rzecz rozwoju branż Kosmetologii, Fryzjerstwa i Nail Art tworzonych przez Polskich Profesjonalistów na terenie Wielkiej Brytanii. Naszym zadaniem jest propagować wiedzę z w/w branż oraz być źródłem rzetelnej informacji o tym jak efektywnie prowadzić działalność w branży lub też jak zacząć i zdobyć kwalifikacje na terenie Wielkiej Brytanii.

Pragniemy łączyć się z Wami w największych miastach Wielkiej Brytanii, inspirować i dopingować Was do do jeszcze aktywniejszego działania. Jesteśmy adeptami nieustannego pozyskiwania ewolucyjnej wiedzy szczególnie w naszej branży, która wymaga regularnego dokształcania, które odzwierciedla się na naszym profesjonalym rozwoju oraz wywyższa nasze kompetencje i standard naszych biznesów.


Ten blog jest dla Was profesjonalistów, ale i tez jest tworzony przez Profesjonalistów. Każdy kto czuje, że chce zająć swoje stanowisko w temacie związanym z naszą branżą jest szczególnie mile widziany i gorąco zapraszamy do współpracy w tworzeniu tego miejsca jako rzetelne źródło informacji w tematach branżowych.

Zapraszamy do podzielenia się doświadczeniami oraz wiedzą z branży z innymi poprzez wzięcie udziału w tym blogu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *